O Autorce Bloga

Witam na moim blogu.
Nazywam się Katarzyna Przyborowska i jestem radcą prawnym. Prowadzę własną kancelarię - LEGE ARTIS w  mieście, w którym urodził się Kopernik, czyli w Toruniu. Nie ograniczam się jednak do pomagania klientom zamieszkującym wyłącznie okolice Torunia, poprzez internet moja kancelaria ma zasięg globalny.

Specjalizuję się w prawie medycznym, cywilnym, rodzinnym, oraz prawie pracy.
Lubię pomagać ludziom, dlatego zajmuję się sprawami odszkodowawczymi za błędy medyczne, zakażenia i wypadki drogowe.
Zajmuję  się  również sprawami rodzinnymi, z uwzględnieniem problemów transgranicznych. Interesuję się również prawami i problemami kobiet – stąd pomysł, aby wiedzę przekazywać w tym blogu. Udzielam się też na Goldenline oraz forach prawniczych.

Jestem absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu; członkiem Okręgowej Izby Radców Prawnych w Toruniu.
Ukończyłam również Podyplomowe Studium Prawa Medycznego, Bioetyki i Socjologii Medycyny na WPiA Uniwersytetu Warszawskiego.
Aby poszerzyć wiedzę na temat Azji (marzę o długiej  wyprawie w tamten rejon świata) ukończyłam  Podyplomowe Studia Azjatycko-Europejskich Stosunków Finansowo-Ekonomiczno-Prawnych na SGH.

W wolnych chwilach dużo czytam,  słucham muzyki ( U2, Peter Gabriel, Franz Ferdinand, Lao Che) uwielbiam  też podróżować - szczególnie do Włoch (Toskania) i Francji (Prowansja).